Your Cart
%60'a Varan İndirimler için Şimdi Kampanyalar bölümünü ziyaret edin...

Sıkça Sorulan Sorular


Kredi kartı alışverişlerinde 128 bit SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız. Bu güvenlik sistemi ile kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu HTTPS://www.deriverhome.com adresinde işlem yapılmaktadır. Bu SSL güvenlik protokolü ile sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması imkansızdır. Kart numaranızı da kesinlikle kimse göremez.

Üstelik kredi kartı bilgileriniz para transferi işleminde anlaşmalı bulunduğumuz bankalar sayesinde dünya standarttı olan SET protokolünden de geçmektedir.Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

Elektronik ticaret yaparken kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski kesinlikle günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu nedenle de kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. Başka kişiler tarafından görülebilmektedir. Oysa ki SSL ve SET güvenlik protokolleri sayesinde deriverhome.com ve de anlaşılmış olan banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmaktadır.


Bu şekilde de bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda kullanılması imkansız bir hal almaktadır. Bu sayede kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. Bu sistem sayesinde Deriver Home sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca da kredi kartı sahiplerinin diğer alışverişlerinde olduğu gibi internet alışverişlerinde de kesinlikle itiraz hakkı mevcuttur.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

www.deriverhome.com'a giriş yaptıktan sonra“siparişlerim” bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz. Durumu “tedarik ediliyor” görünen siparişler hazırlanmakta, durumu “tamamlandı” görünen siparişler kargoya teslim edildi anlamına gelir. Siparişinizle ilgili ayrıntılar e-posta adresinize gönderilecektir.

Siparişini iptal etmek için siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce müşteri destek ekibi ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Müşteri Destek Ekibi iletişim bilgileri için Tıklayın...


Siparişinizi İade etmek istiyorsanız İade ve Değişim Koşulları sayfamıza göz attıktan sonra İade Talebinde bulunabilirsiniz.


Siparişinizde değişim istiyorsanız lütfen İade ve Değişim sayfasındaki sıralamayı izleyiniz